נשמח לעמוד לרשותך
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

הסדרי תנועה

 

תכנון הסדרי תנועה

 משרדנו מתמחה בתכנון הדסרי תנועה לצורך ביצוע עבודות פיתוח ותשתיות. התוכנית מגושת לאישור  הרשות המקומית ומשטרת ישראל. משרדנו מתכנן את אופן ביצוע העבודה בפועל תוך פירוק הפרויקט לשלבי ביצוע בהתאם למצב הקיים בפועל.

תפקיד חשוב נוסף של יועץ תנועה מלבד תכנון הסדרי תנועה הוא לא לנוח על זרי הדפנה אחרי פרויקט תנועה מוצלח, כיוון שהשינויים בתחום מתרחשים כל הזמן, מדובר בתחום דינאמי מאוד ולכן הוא חייב לעקוב ולבצע שינויים בעת הצורך. המחשבה של יועץ התנועה חייבת לנוע כל העת באיזון שבין הרצון של התושבים לצמוח ולגדול לבין איכות החיים שחייבת להתקדם בהתאם לשינויים.

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות חרטה על דגלה לספק יזמים בכל מקום בארץ שירות של תכנון תנועה שאמונים על העבודה החשובה והמשמעותית הזו, שבסופו של דבר משפיעה על החיים של כולנו. יועצי תנועה אצלנו בפרט ויועצי תנועה בכלל נדרשים להגיש דוחות למטרות שונות כאשר חלק מהדוחות הם דרישת חובה של הרשויות וחלק הם לטובת האזרח שבא במגע עם הרשויות השונות. הדוחות מוגשים לרוב על ידי מהנדס תחבורה שמתמחה בתחום כאשר הדוחות מוגשים גם בתחילת הפרויקט, כלומר בשלב התכנון וגם לאחר סיום הפרויקט. יש כאלה שיראו בדוחות האלו כמעמסה אך אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מבינים שהדוחות הם חלק בלתי נפרד מתהליך תקין ולכן אנו משקיעים בהם מאמצים רבים ומחשבה מרובה.

053-6066000

בנוסף לדוחות הכתובים היטב, תוכלו לקבל אצלנו גם:

שלב התכנון ושלב הביצוע חשובים ומשמעותיים באותה המידה בדיוק, אם השלב הראשוני מתנהל כשורה כל התהליך מתקדם למקום טוב וחיובי, בדיוק כמו כשבונים בניין גבוה יש חשיבות עצומה ליסודות מלמטה. בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות תזכו לעבוד עם יועץ תנועה בעל ניסיון שילווה אתכם בדרך הבטוחה לחיים נוחים וזורמים.

 
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני