נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

אישור לפרגולה

 

אישור לפרגולה

מראשית התכנון ועד קבלת טופס 4

צוות מהנדסים של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות יספק לכם ליווי מקצועי מן הרמה הגבוהה ביותר מראשית פרויקט הבניה שלכם ועד השלמתו. יהיה אופי הפרוייקט אשר יהיה, הקמת בית פרטי, שיפוץ רחב היקף בבית עסק, בניית מבנה מסחרי גדול, מגדל מגורים או כל פרוייקט בניה אחר, למהנדסי הקונסטרוקציה שלנו הידע המקצועי, הניסיון ותודעת השירות שיבטיחו התקדמות יעילה, נעימה, חסכונית  ומהירה החל מן הצעד הראשון ועד מסירת מפתח ואיכלוס. נשמח לשמוע מכם.

מהנדס בניין - כל שירותי הקונסטרוקציה תחת גג אחד

פיקוח הנדסי

כל פרוייקט בניה מחייב ליווי הנדסי צמוד. מהנדסי הבניה והקונסטרוקטורים שלנו יעשו מלאכתם על הצד הטוב ביותר. כך תדע שעבודות הבניה מבוצעות בדרך המבטיחה השגת תוצאות איכותיות תוך עמידה בתקנים והנחיות, ללא עיגול פינות.

בדיקת ליקויי מבנה

כאשר מתעורר חשד לקיום ליקויי מבנה יש לבצע, ללא דיחוי, בדיקת מהנדס קונסטרוקציה.
אנו ערוכים לרדת לפשרם של סימנים מקדימים דוגמת סדקים בקירות חיצוניים ופנימיים, שקיעת ריצוף, שינויים בחיפוי, נזילות ודליפות למיניהם. זיהוי מדוייק של הכשלים הוא צעד ראשון הכרחי לפתרון הבעיה באופן היעיל ביותר.

תכנון שלד

מהנדס בניין הוא בעל המקצוע לו ההכשרה, הידע והניסיון, הדרושים כדי להבטיח את יציבות המבנה.
עם צוות מהנדסי קונסטרוציה מטעמנו לצידך תדע שלפרוייקט שלך יסודות איתנים ושלד יציב ובטוח, כזה העומד בסטנדרטים העדכניים ביותר.

שיפוצים בבתים ובבתי עסק

לא ניתן לבצע פרוייקט שיפוץ בבית או בבית העסק בלי לוודא שהשינויים המתוכננים אינם פוגעים בחוזק המבנה. מהנדס קונסטרוקציה מטעמנו יכוון אתכם כך שתוכלו להשלים את השיפוץ מבלי לגרום נזק לעמודים וקירות תומכים.

תוספות בניה

בעלי בתים רבים מעוניינים להוסיף למבנה הקיים מרפסת, סככה או פרגולה. תוספות כאלה מחייבות קבלת היתר מתאים מן הרשויות. מהנדס הבניה שלנו יערוך עבורכם את הבדיקות הנחוצות ויספק את התוכניות הדרושות להשלמה מהירה של הליך קבלת ההיתר

הערכת כושר הנשיאה של גגות

כאשר מבקשים להוסיף עומס על גג קיים, למשל בעת התקנת מערכת סולרית לייצור חשמל, נדרשת בדיקה הנדסית מקדימה. מהנדסי הקונסטרוקציה שלנו יוכלו לקבוע עבורכם כמה משקל ניתן להוסיף ללא יצירת עומס יתר על גגות בטון.

053-6066000

מהנדס בניין וייעוץ הנדסי - מן המסד עד הטפחות
 

משימתנו היא לספק שירותי קונסטרוקטור ומהנדס בניין באופן מקצועי, באיכות בלתי מתפשרת ויעילות מקסימלית. הקפדה על זמינות ומהירות ביצוע בכל פרוייקט, פשוט כמורכב, מבטיחים שתפיקו את המירב מן הכישורים של הצוותים המקצועיים שלנו, עליהם נמנים בעלי מקצוע מובילים בתחומם.
צרו קשר עם נציג "פתרונות הנדסה אדריכלות וקונסטרוקציה", וקבלו גם אתם שירותי קונסטרוקציה וייעוץ הנדסי מקיפים ברמה הגבוהה ביותר.

מהנדס קונסטרוקציה מטעם חברת פתרונות הנדסה ובטיחות, הבחירה הנכונה לפרוייקט הבניה שלך

בראש חברת פתרונות הנדסה ובטיחות עומדת מהנדסת מוסמכת, בעלת תואר M.sc מטעם הטכניון, אשר הקימה את החברה במטרה לספק שירותי הנדסת בניין וקונסטרוקציה מקיפים לכל פרוייקט בנייה, הרחבה או שיפוץ. בין היתר אנו מציעים:

 • תוכנית ביסוס

 • תוכנית חפירה

 • תוכנית קורות רצפה לכל מפלס

 • תוכנית רצפה

 • תוכנית קירות

 • תוכנית חתכים

 • כל מסמכי תכנון נוספים הדרושים עד קבלת טופס 4

 
 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

 • Black LinkedIn Icon
 • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני