לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו:

קידום אתרים 

אחת הבעיות הגדולות של בעלי אתרים שמחפשים להתקדם, היא למצוא איש מקצוע שיוכל לתת להם את השירות הכי מקצועי ויעיל בלי להיכנס להוצאות גבוהות מידי.

יותר מידי בעלי אתרים משלמים יותר על ניהול חשבון מאשר על תקציב הפרסום עצמו.

אנחנו בפתרונות הנדסה ובטיחות כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף והתקשרו אלינו לקבלת השירות הכי מקצועי במחירים הכי טובים.

הקמת קמפיין אדוורדס - שתוכלו להדליק ולכבות כרצונכם.

ניהול הקמפיין ואופטימיזצייה.

קידום אורגני.

בניית אתר / דף נחיתה.

 

אז מה אנחנו מציעים:

אנחנו רוצים לעזור לכם בשקיפות מלאה ובמחיר חסר תקדים לקדם את האתר שלכם.

ולא פחות חשוב להסביר לכם איך עושים את זה. 

חפשו בגוגל את הביטויים הבאים כי עם תוצאות לא מתווכחים:

 

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ חינמית ובדיקת הנישה שלכם.

 054-2042088 פתרונות קידום אתרים.

                       מוזמנים גם להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם.

קידום אתרים אורגני – הדרך המשתלמת לשווק שירותים שונים

האם עסק שמבוסס על מתן שירותים ולא מכירת מוצרים זקוק לקידום אתרים אורגני? איך מקדמים באופן אורגני אתרים כאלה? מה התפקיד של בעל האתר בקידום?

אתרי אינטרנט מאפשרים למכור סוגים שונים של שירותים ומוצרים עבור קהל יעד מגוון. היתרון הגדול ביותר של האינטרנט בהקשר הזה בא לידי ביטוי בביטול מוחלט של גבולות גיאוגרפיים ובפנייה בו זמנית ללקוחות פוטנציאליים מכל רחבי העולם. עם זאת, יש הבדל בין עסק שמשתמש באתר אינטרנט כדי למכור מוצרים וסחורה - לבין עסק שמנצל את אותה פלטפורמה בשביל להציע שירותים בלבד.

לפני הכל – מילה מאפיינים של מתן שירותים באינטרנט

בניגוד לעסק שמתפרנס ממכירת מוצרים ולכן מתמקד בהקמת אתרי מסחר אלקטרוני, נותני שירותים חייבים להציע לגולשים ערך מוסף כדי להניע אותם לפעולה. נותני שירותים לא יכולים להקים אתר מסחר בלבד ולנסות להגדיל מכירות על ידי מבצעים, הטבות וקופונים. השירות שלהם בדרך כלל ניתן מחוץ למרחב המקוון, לכן יש גם חשיבות לקשר שהם מייצרים עם הגולש וליכולת שלהם למשוך את תשומת הלב שלו.

באינטרנט (וגם מחוצה לו) - הכל מתחיל במנועי חיפוש

נותני שירותים חייבים להביא בחשבון את היתרונות של קידום אתרים אורגני ושל הופעה באחת התוצאות הראשונות של מנועי החיפוש הגדולים. בין אם מדובר בנותני שירות עצמאיים, בבעל עסקים קטנים או בחברות גדולות, כולם ללא יוצא מן הכלל זקוקים לקידום אורגני. רק בעזרת הקידום האורגני הם יכולים להביא גולשים שמחפשים ביטוי מסוים לאתר שלהם, ולאחר מכן להוביל אותם עד לנקיטת פעולה כגון:

 • יצירת קשר.

 • הזמנת שירות.

 • הצטרפות למסלול.

 • רכישת מוצרים בחנות.

 • הורדת קבצים או מדריכים.

 • הרשמה לרשימת הדיוור של העסק.

 • צפייה בסרטונים ובתמונות, או היחשפות לתוכן מסוים.

 • ומגוון רחב נוסף של פעולות שניתן להניע את הגולש לבצע.

במילים אחרות, נותני שירותים צריכים לזכור שהכל מתחיל בהופעה שלהם בתוצאות החיפוש. קידום אתרים אורגני הוא מהבחינה הזו תנאי להישרדות של נותני שירותים בסביבה התחרותית של המאה ה-21. זה אומר שנותני שירותים שלא מקדמים את עצמם במנועי חיפוש עלולים להישאר מאחור ולהוריד לטמיון השקעה של מאות אלפי שקלים בהקמת אתרי אינטרנט, עמודי נחיתה ודפים עסקיים.

אתר אינטרנט - במקום חנות עם שירות פרונטלי?

לאנשים שמתפרנסים ממתן שירותים גם אין את הפריבילגיה של הפעלת חנות. בעוד מי שמוכר מוצרים מסוימים יכול פשוט לפתוח חנות בקניון או במרכז מסחרי, נותני שירותים זקוקים לאתר אינטרנט פעיל ומעודכן. אתר האינטרנט הווירטואלי משמש הלכה למעשה כחנות של נותני השירותים וכנקודת הממשק היחידה עם הלקוחות. זו הסיבה בגללה נותני שירותים צריכים להציב את הנושא של בניית אתר בכלל וקידום אתרים אורגני בפרט בראש סדר העדיפויות.

מדוע נותני שירותים לא מקדמים את עצמם באופן עצמאי?

ובכן, הבעיה טמונה בכך שגם נותני שירותים שמבינים את החשיבות של קידום אתרים אורגני לא תמיד יודעים איך להפוך את החלום למציאות. הידע הנדרש לטובת קידום אתרים שונה לגמרי מזה שאותו נותני השירותים צריכים בשביל להתפרנס. כתוצאה מכך, רבים מבין נותני השירותים מתייאשים ומגיעים למצב של פשיטת רגל. הם מוותרים מראש על האפשרות לבלוט במנועי חיפוש ולא יודעים מה לעשות כדי לקדם את עצמם באופן אורגני.

כיצד קידום ממומן משתווה לקידום אתרים אורגני?

בנקודה זו, כדאי להזכיר שפרסום במנוע החיפוש, הידוע בשם "קידום אתרים ממומן", לא תמיד עונה על הצרכים והציפיות של נותני שירותים. קודם כל, הוא מחייב השקעה כספית לא מבוטלת שעבור לא מעט עסקים עשויה להגיע בקלות למאות אלפי שקלים בשנה. בתחומים תחרותיים במיוחד אין לנותני שירותים אפשרות לבלוט באמצעות קידום אתרים ממומן, אלא אם הם מוותרים לגמרי על שיווק בפלטפורמות אחרות או לוקחים הלוואה גדולה המיועדת לקמפיין הפרסום שלהם. שנית, התועלת של קידום ממומן במנועי חיפוש היא קצרת מועד. קידום ממומן לא יביא את אתר האינטרנט של נותני השירותים למקום שבו הם רוצים להיות והוא עלול ליצור יותר נזק מתועלת – במיוחד אם התחום הוא תחרותי במיוחד.

עקרונות של קידום אתרים לעסקים ולנותני שירותים

הדרך היחידה להתגבר על הפער בין הצרכים של נותני שירותים לבין התחרות בעידן הדיגיטלי היא לבצע קידום אורגני מסודר, מקצועי ונכון. קידום כזה נשען בראש ובראשונה על יצירת ערך מוסף מאתר האינטרנט ועל התאמה שלו לדרישות של מנועי החיפוש. אנשי המקצוע המבצעים קידום אתרים אורגני חייבים להכיר את צורת העבודה של האלגוריתם ואת הפרמטרים שלפיהם הוא מחליט על הדירוג. בתוך כך, חשוב להישאר עם אצבע על הדופק ולקבל עדכונים ממנועי החיפוש עצמם כדי להתאים את האתר לדרישות החדשות.

חשוב לזכור: קידום אתרים אורגני – לא רק בגוגל

הטעות הנפוצה של בעלי אתרי אינטרנט בתחום השירותים והמוצרים כאחד הוא להסתפק בקידום אתרים אורגני עבור האלגוריתם של גוגל בלבד. אף על פי שגוגל הוא מנוע החיפוש המצליח והפופולארי בעולם, אין סיבה לוותר מראש על הופעה בתוצאות חיפוש של מנועי חיפוש אחרים. כל מה שצריך לעשות הוא לעבוד קשה על התוכן באתר ולדאוג שהוא יתאים למה שהגולשים צפויים לחפש – ולדאוג שכל מנועי החיפוש יסרקו את האתר על בסיס קבוע וידרגו אותו גבוה.

אתר אינטרנט הוא הפנים העיקריות של נותני שירותים

לנותני שירותים יש אפשרות להפוך את אתר האינטרנט למקום שבו הם יציגו את היתרונות שלהם. לעומת בעלי עסקים שתלויים במכירות פיזיות של מוצרים ולכן מחויבים להפעיל אתר מסחרי מאובטח, יקר ומסורבל, נותני שירותים יכולים להסתפק במודל צנוע וחסכוני יותר. הם יכולים למשל לפרסם מאמרים שמסבירים איזה שירות הם נותנים, להזמין גולשים להשאיר פרטים ולהגדיל את קהל הלקוחות בהדרגה ובעקביות.

קידום אתרים כהשקעה לעתיד

מבין כל הדרכים השונות לבצע שיווק דיגיטלי, קידום אתרים אורגני הוא היחיד שיעיל כהשקעה לעתיד. קידום מן הסוג הזה נשען על נקודת הנחה שלפיה מנועי החיפוש הם השער לאינטרנט והדירוג של האתרים הוא בעל משמעות עבור הגולש. במקום לראות את האלגוריתם של מנועי החיפוש בתור אויב, נותני שירותים צריכים לנצל אותו כדי להבין מה הגולשים שלהם רוצים. כך הם נהנים מצד אחד מאתר אינטרנט טוב יותר, ומצד שני עולים בדירוג של תוצאות החיפוש ומייצרים בולטות ונוכחות במרחב המקוון.

דגשים לקידום בשלבי הקמת האתר

נותני שירותים שמבינים כיצד עובד העידן הדיגיטלי צריכים לדאוג לנושא של קידום אורגני כבר בשלבים הראשונים של בניית האתר. כדאי להם להשקיע באחסון של האתר על גבי שרת אמין ויציב, לוודא שהקוד של האתר כתוב באופן שיקל על האלגוריתם של מנועי החיפוש להבין מה יש בו ולהימנע מתמונות כבדות שמאטות את זמן הטעינה.

שיתוף פעולה עם חברת קידום אתרים

שיתוף הפעולה בין נותני שירותים לבין חברה שמתמחה בקידום אתרים אורגני מהווה גם הוא תנאי לעמידה ביעדים. שיתוף הפעולה מתחיל בשלב האפיון של האתר וממשיך גם בתחזוקה ובשגרה. במקביל, רצוי שנותני שירותים יגלו מעורבות בנושא של קידום אתרים ויתרמו מההיכרות שלהם עם התחום לטובת בחירת ביטויי חיפוש דומיננטיים.

השירות שלנו נועד בשביל האתר שלך!

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מזמינה אותך כבר עכשיו לקבל הכוונה מלאה לתחזוקה שוטפת של אתרי אינטרנט ולהצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

אין זה משנה באיזה תחום העסק שלך פועל כי לנו תמיד יהיו פתרונות שיעזרו לך להופיע באחד העמודים הראשונים של מנועי החיפוש. כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולראות מקרוב תוצאות אמיתיות של קידום אתרים אורגני ברמה הגבוהה ביותר!

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

 • Black LinkedIn Icon
 • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני