נשמח לעמוד לרשותך
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

יועץ בנייה ירוקה

הכנת נספח אקלימי להיתר בנייה

 

יועץ בנייה ירוקה

חברת  'פתרונות הנדסה ובטיחות' מורכבת מקבוצת יועצי איכות הסביבה בתחום תכנון עירוני בר קיימא ואדריכלות ירוקה. ברשותנו ניסיון רב בהגשת תקנים לבנייה ירוקה בישראל.

ב'פתרונות הנדסה ובטיחות' מספקים ייעוץ וליוווי פרויקטים בתחום הבנייה הירוקה, תוך יישום עקרונות הבנייה האקולוגית, על ידי  אינטגרציה לסביבה המקומית ולדיירים העתידים לאכלס  את המבנה.

משרדנו מטפל במאות פרויקטים למגורים, למסחר, בתחום המלונאות ואף בפרויקטים של רשויות מקומיות. פרויקטים אלו כוללים התאמה ועמידה בתקנים של מבנים בתקן ירוק במסגרתם מקבלים לקוחותינו תהליך רישוי ירוק איכותי מקצועי ומשתלם.

הלקוחות שלנו

​משרדנו מייעץ למשרדים ממשלתיים כמו גם בפרויקטים של נדל"ן מסחרי ברחבי הארץ בתחומי בנייה ירוקה , אקלים , אקולוגיה וערים חכמות.

ייעוץ בתכנון בית מגורים ידידותי לסביבה וחסכוני באנרגיה.

 

מה כולל הייעוץ?

במסגרת הייעוץ לקוחותינו מקבלים ליווי סביבתי ומערכתי מקיף, מינוף וקידום תכנית העבודה על מבנים מול גופי התכנון  והתנהלות מול הרשות המקומית בהכנה והגשת נספחים אקלימיים. הייעוץ מנוהל  תוך פיקוח ובקרה מדוקדקת על צוות היועצים במהלך כל תהליך התכנון.

השירותים שלנו

משרדנו מעניק שירותים בתחומים שונים ומגוונים כגון: תכנון מערכות מיזוג פסיביות לחימום וקירור, הכנת סקרי השפעה סביבתית, בדיקה של זכויות אור ושמש, מודל רוח ממוחשב בCFD , הצללות ומיקרו אקלים.

 
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני