נשמח לעמוד לרשותך
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  יועץ חשמל  

תכנון והכנת תוכניות חשמל לבנייה ציבורית ופרטית

אישור חברת חשמל להיתר בניה

 

ייעוץ ותכנון חשמל להיתר בנייה

תכנון חשמל לתעשיה, בתי חולים, מעבדות, מרכזי קניות, מבני ציבור ומשרדים, בתי מלון, בתי אבות, מיתקני ספורט, בנייני מגורים, ישובים חדשים ושכונות, תשתיות חשמל – מ"ג ומ"נ, תאורה ותקשורת, ייעוץ לתב"עות ותוכניות מיתאר.

 

שירות מותאם אישית לצרכים שלך

השירות שלנו מיועד לכולם - כולל לקוחות פרטיים, קבלנים, מוסדות ממשלתיים, אדריכלים, רשויות מקומיות, מעצבים ועבור כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום. כמו כן, פתרונות הנדסה ובטיחות פועלת בכל סוגי המבנים, כולל בתי מלון, משרדים, מתקני תעשייה, מבנים ציבוריים וכמובן גם בתים פרטיים, לרבות וילות ובניינים משותפים.

054-2042088

תכנון מערכות חשמל – השקיעו את האנרגיה

במקום הנכון

כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לנושא החשמל והאנרגיה - אתם בוחרים לעבוד בצורה מסודרת, נכונה, חסכונית וכמובן בטיחותית. הצוותים המקצועיים שלנו בקיאים בליווי אישי ובתכנון מערכות חשמל עבור מאות לקוחות, מכל הגדלים.

בין אם מדובר על בתאורת רחוב, חדרי מחשוב, שרתים, מעבדות, מחסנים וכיוצא באלו - ובין אם מדובר על משרדים, בתי ספר, גני ילדים, בתי כנסת, מעבדות, בתי מלון או כל אתר המחובר למערכת החשמל - במסגרת עבודתנו אנו מתואמים מול כל חברות התקשורת, מוודאים את האינטגרציה עם תאורת החוץ והפנים, מעגלי הכוח, לוחות החשמל והבקרה, מערכות אל-פסק, מערכות התקשורת השונות, מערכות הטלוויזיה במעגל סגור, מערכות לגילוי אש ועשן ומערכות חשמליות נוספות.

נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

המומחיות שלנו - השקט שלך

במסגרת העבודה מולנו אתם זוכים לסיוע במגוון תחומים, על מנת להעמיד לרשותכם מערך שירות רחב הכולל תחתיו את כל השירותים להם תזדקקו על מנת להיות בטוחים שהפרויקט שלכם נבנה בדיוק בהתאם לתקנים. בין היתר אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים בתכנון מערכות הספק וגנראטורים, מערכות אל-פסק, מערכות פוטו - וולטאיות, בדיקה של מערכת החשמל גם במתח גבוה וגם במתח נמוך, בדיקות תרמוגרפיה לאיתור תקלות, בדיקות שנתיות של בטיחות ואינטגרציה, בדיקת חדרי מיתוג, בדיקת שדות אלקטרומגנטיים, ספקי מתח, מייצבים – והרשימה עוד ארוכה.

בעזרת המומחיות שלנו, תוכלו ליהנות משירות איכותי מאת אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, שיעמידו לרשותכם את הניסיון הרב שבאמתחתם כדי לייעל את העבודה שלכם ולהעניק לכם את השקט ואת הביטחון בכך שהפרויקט יתנהל במסלול הנכון.​

פתרונות הנדסה ובטיחות - לשירותכם

אם אתם מחפשים חברה אמינה, בעלת ניסיון, מקצועית, שמעסיקה את אנשי המקצוע המובחרים ביותר ותלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף חברת - פתרונות הנדסה ובטיחות זו הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. עם הצלחות אי אפשר להתווכח וביכולתנו להתגאות במאות לקוחות מרוצים שבחרו בנו וזכו לתכנון פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

כאשר אתם מתכננים פרויקט גדול או אפילו פרויקט מצומצם יותר - זה בהחלט לא הזמן לקחת סיכונים מיותרים או להתפשר על האיכות, אנחנו נשמח ללוות אתכם בכל פרויקט ולהיות לצדכם בכל ההחלטות החשובות והקריטיות להצלחת הפרויקט שלכם.

 
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני