נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

מהנדס בניין

 

מהנדס בניין

עשרות שנות ניסיון הובילו להקמת "פתרונות הנדסה", במטרה לספק ליזמים וחברות קבלניות תוכניות בניה להשלמה מהירה ומוצלחת של פרוייקטים ללא שינויים באדריכלות.
תחת גג אחד תמצא ריכוז שירותי מהנדס בניין מקיפים המבטיחים מענה לכל אתגר, מראשית פרוייקט הבניה שלך ועד מסירת מפתח.
עקרון המנחה את בעלי המקצוע המובילים שלנו הוא תכנון הקולע במדוייק למאפייני הפרוייקט שעל הפרק. אצלנו תמצא פתרונות שיחסכו לך זמן וכסף.
ניסיון רב ומגוון, עמידה ביעדים בפרוייקטים משלל סוגים והיקפים, איכות ביצוע בלתי מתפשרת, כל אלא ועוד הופכים אותנו לכתובת היחידה שתצטרך בתחומי הנדסת בניין וקונסטרוקציה.

מהנדס בניין - כל שירותי הקונסטרוקציה תחת גג אחד

פיקוח הנדסי

כל פרוייקט בניה מחייב ליווי הנדסי צמוד. מהנדסי הבניה והקונסטרוקטורים שלנו יעשו מלאכתם על הצד הטוב ביותר. כך תדע שעבודות הבניה מבוצעות בדרך המבטיחה השגת תוצאות איכותיות תוך עמידה בתקנים והנחיות, ללא עיגול פינות.

בדיקת ליקויי מבנה

כאשר מתעורר חשד לקיום ליקויי מבנה יש לבצע, ללא דיחוי, בדיקת מהנדס קונסטרוקציה.
אנו ערוכים לרדת לפשרם של סימנים מקדימים דוגמת סדקים בקירות חיצוניים ופנימיים, שקיעת ריצוף, שינויים בחיפוי, נזילות ודליפות למיניהם. זיהוי מדוייק של הכשלים הוא צעד ראשון הכרחי לפתרון הבעיה באופן היעיל ביותר.

תכנון שלד

מהנדס בניין הוא בעל המקצוע לו ההכשרה, הידע והניסיון, הדרושים כדי להבטיח את יציבות המבנה.
עם צוות מהנדסי קונסטרוציה מטעמנו לצידך תדע שלפרוייקט שלך יסודות איתנים ושלד יציב ובטוח, כזה העומד בסטנדרטים העדכניים ביותר.

שיפוצים בבתים ובבתי עסק

לא ניתן לבצע פרוייקט שיפוץ בבית או בבית העסק בלי לוודא שהשינויים המתוכננים אינם פוגעים בחוזק המבנה. מהנדס קונסטרוקציה מטעמנו יכוון אתכם כך שתוכלו להשלים את השיפוץ מבלי לגרום נזק לעמודים וקירות תומכים.

תוספות בניה

בעלי בתים רבים מעוניינים להוסיף למבנה הקיים מרפסת, סככה או פרגולה. תוספות כאלה מחייבות קבלת היתר מתאים מן הרשויות. מהנדס הבניה שלנו יערוך עבורכם את הבדיקות הנחוצות ויספק את התוכניות הדרושות להשלמה מהירה של הליך קבלת ההיתר

הערכת כושר הנשיאה של גגות

כאשר מבקשים להוסיף עומס על גג קיים, למשל בעת התקנת מערכת סולרית לייצור חשמל, נדרשת בדיקה הנדסית מקדימה. מהנדסי הקונסטרוקציה שלנו יוכלו לקבוע עבורכם כמה משקל ניתן להוסיף ללא יצירת עומס יתר על גגות בטון.

053-6066000

מהנדס בניין שמבין מה נחוץ ואיך להשיג זאת 

מהנדס בניין מעולה הוא אחד מעמודי התווך המרכזיים בכל פרוייקט בניה. מאיתנו תקבל ליווי צמוד של מהנדסי הבניין מן הטובים בארץ, תמיכה שתסייע לך להתקדם במהירות וביעילות. הגשת תוכניות, בקשת היתר והשגתו, קבלת טופס 4 ואיכלוס, הכל בצורה המקצועית ביותר ובהקצאת תקציב מינימלי.
השירות שלנו מוענק במסירות, זמינות ושקיפות הן נר לרגלנו. נשמח לעמוד לרשותך החל מן השלבים המוקדמים ביותר ועד השלמת עבודות הגמר. אנו מזמינים אותך להצטרף לקהל לקוחות גדול ששביעות רצונם המוחלטת היא המעידה על טיב השירות שקיבלו.

כל שירותי הקונסטרוקציה תחת גג אחד


תכנון מבנה שישמור לאורך זמן על חוסנו, מבנה שיהיה עמיד גם בפני תזוזות קרקע (רעידות אדמה), דורש מומחיות, הכשרה מתאימה וצבירת ידע וניסיון. אנו מציעים שירותי קונסטרוקציה מקיפים לביצוע פרויקט בניה מכל סוג. אנו מתמחים בשימוש אופטימאלי בחומרים ושיטות העבודה, כך מובטחת השגת החוזק הנחוץ בדרך היעילה ביותר האפשרית.
מטרתנו אחת, השלמת הבניה באופן מיטבי ובעלות מינימלית. אנו עומדים תמיד במשימה המאתגרת בזכות שימוש חכם בחומרים, צמצום כוח האדם וקיצור משך הזמן הדרוש לביצוע כל שלב לאורך התקדמות הפרוייקט, מתחילתו ועד סיומו.

מהנדס בניין וייעוץ הנדסי - מן המסד עד הטפחות
 

משימתנו היא לספק שירותי קונסטרוקטור ומהנדס בניין באופן מקצועי, באיכות בלתי מתפשרת ויעילות מקסימלית. הקפדה על זמינות ומהירות ביצוע בכל פרוייקט, פשוט כמורכב, מבטיחים שתפיקו את המירב מן הכישורים של הצוותים המקצועיים שלנו, עליהם נמנים בעלי מקצוע מובילים בתחומם.
צרו קשר עם נציג "פתרונות הנדסה אדריכלות וקונסטרוקציה", וקבלו גם אתם שירותי קונסטרוקציה וייעוץ הנדסי מקיפים ברמה הגבוהה ביותר.

מהנדס בניין - איך אפשר לעזור?
 

אנו ב"פתרונות הנדסה" ערוכים לספק פתרונות מושלמים לאתגרי הקונסטרוקציה והנדסת הבניין בפרוייקטים מכל סוג ומכל סדר גודל. שנות פעילות רבות, צוות מוכשר ומסור מבטיחים שירות איכותי המאפשר תכנון, אישור וביצוע במהירות, ביעילות ותוך השגת כל יעדי הפרוייקט.

 
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני