נשמח לעמוד לרשותך
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

ניהול ופיקוח בנייה

 

ניהול ופיקוח בנייה – ביטחון ושקט נפשי כבר החל בשלב התכנון

בניית מבנה חדש או לחילופין חיזוק מבנה קיים דורשת עבודה מדויקת ולפי תכנית מסודרת במטרה למנוע כל אפשרות לתקלה כזו או אחרת שעלולה לקרות בעתיד. התהליך של פיקוח בנייה הוא למעשה תהליך שאמור לתת לכם את הביטחון והשקט הנפשי שאתם מבצעים את עבודות הבנייה בצורה הנכונה ומספק לכם את האישורים הנחוצים לכם להמשך הבנייה.

תפקידו העיקרי של מפקח הבנייה הוא להעניק לכם את הביטחון הדרוש במהלך הפרויקט וליישם את התכנון המקורי על הנייר בשטח. חלק מעבודתו של מפקח הבנייה הוא לקחת את התכניות הכתובות של האדריכל או המהנדס ולוודא שהן מיושמות בשטח על ידי הפועלים - תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים והכדאיות של מנהלי הפרויקט.

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ – נעים להכיר

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מציעה לכם עבודה איכותית וניסיון של שנים בפיקוח בנייה ויכולות מוכחות של עשרות פרויקטים ברחבי הארץ. כל מה שאתם כמנהלי הפרויקט צריכים לעשות בתחילת העבודה היא להגדיר עבורנו את הצרכים והדרישות שלכם, אנחנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ כבר נדע ליישם בשטח את מה שאתם צריכים תוך מתן התייחסות רצינית לכל דרישה וכל בקשה. תהליך פיקוח בנייה דורש מאיתנו ידע הנדסאי נרחב, את הידע הנ"ל צברנו במהלך השנים בפיקוח בנייה של עשרות פרויקטים אחרים ואנחנו נשמח ללוות אתכם משלב התכנון הראשוני ועד השלב הסופי של האכלוס.

מדוע מומלץ לבחור בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ?

שלישית, במהלך השנים פיתחנו לעצמנו שיטת עבודה ייחודית וכל תהליך פיקוח הבנייה שלנו הוא באמצעות כלים ותוכנות מתקדמות שלא תמצאו באף חברה אחרת. 

3

שנית, אצלנו תזכו לעבוד עם אנשים מנוסים שכבר ביצעו עבודות פיקוח רבות ולכן יידעו לתפעל כל בעיה או כל אתגר שיצוצו בדרך.

2

ראשית, כי יש לנו את אנשי המקצוע הטובים ביותר. אצלנו בחברה תוכלו להכיר צוות מהנדסים עם ניסיון בלתי נגמר וצוות ניהולי מהשורה הראשונה בתחום.

1

054-5695559

פרויקטים של בנייה פרטית – האם אתם צריכים מפקח בנייה?

בניית בית פרטי דורשת גם היא פיקוח בנייה צמוד וגם אם אתם אנשים פרטיים שבונים את ביתכם אחרי שרכשתם קרקע אנחנו נשמח להיות לצידם לאורך כל הבנייה וללוות אתכם לאורך כל הדרך.

התפקיד שלנו בעת ליווי בבניית בית פרטי דומה מאוד לתפקיד שלנו ביתר הפרויקטים הנוספים ובין היתר פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תבחן עבורכם האם התכניות שלכם אכן ריאליות ואכן ניתנות ליישום, נסייע לכם בקבלת כל האישורים הנדרשים, נתכנן יחד אתכם את לוח הזמנים, נייעץ לכם בכל הקשור לחומרים ונבחר יחדיו את חומרי הבנייה המתאימים ביותר, נדאג שפרויקט הבנייה שלכם יתנהל כמו שצריך ובאופן המיטבי ביותר, נוודא שכל הבנייה נעשית באופן חוקי ונהיה שם לשמוח אתכם ביחד כאשר הבנייה תסתיים ותוכלו להיכנס להתגורר בבית שאתם בניתם בעצמכם.

פרויקט תמ"א 38 – האם ישנו צורך במפקח בנייה?

פרויקט תמ"א 38 הוא למעשה פרויקט שבמסגרתו מבנים קיימים זוכים לקבלת חיזוק ומקבלים עוצמה נוספת וכלים נוספים על מנת להתמודד מול רעידות האדמה שעתידות להגיע. במסגרת פרויקט זה יש צורך באישור תוספות בנייה כאלו או אחרות או לחילופין הריסת מבנים קיימים וכפי שהנכם מבינים - מדובר בפרויקטים שדורשים מעקב צמוד ופיקוח בנייה מהשלב הראשוני ועד סופו של התהליך.

פרויקט תמ"א 38 הוא למעשה פרויקט שבמסגרתו מבנים קיימים זוכים לקבלת חיזוק ומקבלים עוצמה נוספת וכלים נוספים על מנת להתמודד מול רעידות האדמה שעתידות להגיע. במסגרת פרויקט זה יש צורך באישור תוספות בנייה כאלו או אחרות או לחילופין הריסת מבנים קיימים וכפי שהנכם מבינים - מדובר בפרויקטים שדורשים מעקב צמוד ופיקוח בנייה מהשלב הראשוני ועד סופו של התהליך.

כיצד נוכל לעמוד לרשותכם?

רשימת השירותים שאנחנו כחברת פיקוח בנייה מובילה מעמידים לרשותכם היא ארוכה מאוד וכוללת את הפעולות הנדרשות כבר בשלב התכנון הראשוני של הפרויקט - ועד הפעולות בשלב הסופי של אכלוס הנפשות במבנה שלכם.

במסגרת הפעילות שלנו, המומחים מטעמנו מכינים עבורכם דוחות כדאיות שמציגים לכם נתונים ברורים ובודקים עבורכם את היתכנות הבנייה ורכישת הקרקע, מנהלים עבורכם את כל המכרזים לרבות המכרזים על מינוי התפקידים העיקריים בפרויקט, מתכננים עבורכם את כל שלבי הבנייה מהראשון ועד האחרון, עובדים עבורכם מול הרשויות עם כל הניירת הרלוונטית, מפקחים על הבנייה בשטח ובודקים שאכן התכניות המקוריות מיושמות, עובדים בלו"ז מסודר כדי שלא תפספסו שום דבר בדרך, מנהלים את הפרויקט מבחינה כלכלית כדי לשמור על רווחיותו של הפרויקט, מייעצים לכם מבחינה משפטית, מצמידים אליכם מומחים בכל הקשור לבחירת החומרים לבנייה ועוד.

נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

המומחים שלנו הולכים אתכם יד ביד עד לסיומו המוצלח של הפרויקט

אנחנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מתייחסים לכל פרויקט, ולא משנה אם מדובר על בית פרטי או בניין רב קומות כאילו זה הפרויקט הראשון שלנו וכל תהליך של פיקוח בנייה מקבל מאיתנו את ההתייחסות הראויה. אנחנו מבינים שכל פרויקט שונה מקודמו וכל פרויקט הוא מיוחד במינו ואנחנו לא מנסים לכפות את אופי הבנייה שלנו אלא זורמים יחד אתכם ועם הרצונות והחלומות לכם.

אנחנו חברה שאחראית על פיקוח בנייה כבר שנים ארוכות, צברנו ניסיון רב בתחום וביכולתנו לספק עבורכם ניהול של פיקוח בנייה ברמה הגבוהה ביותר. במסגרת תפקידו אין אצלנו עיגול פינות, אנחנו לא מכירים את השיטה הישראלית של 'יהיה בסדר', כל העבודות שלנו מגיעות עם סדר וארגון מופתי ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.

אנשי המקצוע מטעם פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מבינים היטב את גודלה של האחריות שהפקדתם בידינו – כמו גם שבניין שנבנה עם ליקויי בנייה עלול לסכן אתכם ואת העוברים ושבים – ובהתאם לכך התפקיד שלנו הוא למעשה לזהות את הליקויים האלו עוד בשלבים הראשונים ולמנוע מהם לקרות.

עם פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תוכלו להיות בטוחים שליקויי בנייה לא יהיו כלולים באף חלק מהפרויקט שלכם.

 
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לשיחה עם מומחה ללא עלות חייגו: 

בס"ד

שירות בפריסה ארצית

נשמח לעמוד לרשותך

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

רשימת לקוחות

info@Safety-Sol.com :דוא"ל

כתובת: גלגלי הפלדה 20, הרצליה

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

כל הזכויות שמורות לפתרונות הנדסה ובטיחות שנת 2019 | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות © | קידום אתרים אורגני